Wernisaż wystawy Bohemy
Zaprezentowane 19 czerwca 2026 r. prace malarskie i rysunkowe ukazały różnorodność technik oraz osobiste podejście artystów do świata wewnętrznych przeżyć i inspiracji.Uroczystość uświetnił występ artystyczny Hanny Cierpickiej-Trzonek, która na co dzień rozwija swoje umiejętności pod kierunkiem Anny Gnatek w Miejskim Centrum Kultury.
Nieformalna Grupa Artystyczna Bohema tworzy w oparciu o wspólne poszukiwania, wymianę doświadczeń oraz twórczą pracę pod kierunkiem Mirosława Bernackiego, który wspiera artystów w ich rozwoju i działaniach plastycznych.
Przypominamy, że wystawę „Wewnętrzne krajobrazy” można oglądać jeszcze do 26 czerwca 2026 r. w sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury przy Placu Kościuszki 18.