Piknik z „Szóstką”
Na boisku odbywały się rodzinne konkurencje sportowe. Nie zabrakło stoisk artystycznych: malowania twarzy, robienia bransoletek i przywieszek, MCK przygotowało stoisko plastyczne. Jak zawsze była loteria fantowa, kawiarenka z ciastami oraz stoisko gastronomiczne niezawodnej Rady Rodziców. Dużym powodzeniem cieszyły się wśród najmłodszych dmuchańce. Nad bezpieczeństwem czuwali strażacy z OSP Białobrzegi.