• Home
  • Piknik z „Szóstką”
2026-06-23

Piknik z „Szóstką”

W gorące, piątkowe popołudnie 19 czerwca odbył się, jak co roku,  w Szkole Podstawowej nr 6 Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem „Rodzinnie dookoła świata”. Uczniowie zabrali gości m. in. do Stanów Zjednoczonych, Grecji, Włoch i Francji. Można było spróbować francuskich i greckich przysmaków, posłuchać ciekawostek o tych krajach oraz obejrzeć układy taneczne do włoskich, greckich i amerykańskich piosenek.

Na boisku odbywały się rodzinne konkurencje sportowe. Nie zabrakło stoisk artystycznych: malowania twarzy, robienia bransoletek i przywieszek, MCK przygotowało stoisko plastyczne. Jak zawsze była loteria fantowa, kawiarenka z ciastami oraz stoisko gastronomiczne niezawodnej Rady Rodziców. Dużym powodzeniem cieszyły się wśród najmłodszych dmuchańce. Nad bezpieczeństwem czuwali strażacy z OSP Białobrzegi.


Czytaj dalej